Misyon & Vizyon

Anasayfa / Misyon & Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetleri ile müşterilerimize dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler tasarlamak ve üretmektir.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kalite de çıtayı en yükseğe çıkarmak, bir dünya marka olarak pazarda lider firma olmak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’nin 2023 hedeflerine katkıda bulunmak ve sağladığımız iş imkanlarıyla geniş istihdam oluşturmak.

Kalite Politikası

Günümüzde rekabet ortamında, müşterilerin isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması yeterli değil, kaliteli ve güvenilir olması gerekmektedir.

Ayrıca isteklerin zamanında karşılanması da gerekmektedir.

Bu amaç doğrultusunda firmamız;  “TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sloganını benimseyerek, kendisini sürekli geliştirmektedir, müşterilerinin isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak kendisine benimsemiştir.

Çevre Politikası

Yatak sektöründe faaliyet gösteren firmamız, doğal kaynak tüketimini ölçülü kullanmak, çevreyi kirleten unsurları ve çevresel atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde imha etmektedir.

İyi yatak; vücudun bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgesini desteklemelidir. Yatak çok sert ise, yatak ve vücut arasında boşluklar meydana gelir. Fazladan baskıya maruz kalan vücudun yatakla temas ettiği noktalarda damarlar ve kan dolaşımı üzerinde sıkışmaya sebep olur. Kan dolaşımı bozulduğu için beyine uyarı gider. Bu yüzden gece boyunca sağa sola dönüp, derin uykuya dalamazsınız.

Yumuşak yataklar her ne kadar rahat olsa da omurga için doğru bir seçenek değildir. Yumuşak yatak vücudun gereken yerlerini desteklemez. Doğal omurga eğrisini koruyamaz. Bel ve sırt ağrısı çekmeden, sağa sola dönmeden, kesintisiz ve derin bir uyku için yatağınızı doğru seçmeniz gerekir.

Seçtiğiniz yatakta kullanılan malzemeler hakkında bilgi sahibi olursanız yani yatağınızı tanırsanız kaliteli ve sağlıklı uyku konusunda atacağınız ilk adım olacaktır.kolaylaştırır.