Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

2010 yılından itibaren “Dr.Otto Yatak” markası lisansını alarak ile faaliyetlerini ile sürdüren şirket, markanın sektörde büyük bir oranda kabul edilmesi üzerine ölçek büyütmeye karar vermiştir.

Önce pazarlama ve markalaşmaya önem veren şirketimiz belirli bir Pazar oluşturduktan sonra üretim yapma kararı almıştır. Bu nedenle üretimini Kayseri’de 4 ayrı üretim noktasında yaparak başlamıştır. Bunu yaparken her türlü ürün çeşitlendirmesini ve ürün reçetelerini belirleyerek, Hammadde alımlarını şirketimiz yapmış ürünler bu şekilde üretilmiştir. Dr.Otto Yatak ürünlerinin üretimi belirli bir aşamaya geldikten sonra, Kasım 2014 tarihinden itibaren üretimi Mersin’de mülkiyeti şirketimize ait 5000 m ‘lik tesiste yapılmaktadır.

Firmamız Tasarımlarında özellikle insan sağlığına öncelik tanıyor. Ortopedik Medikal Yatak, yorgan, yastık, baza, baza başlığı gibi birçok ürün alanında kısa sürede başarı elde eden Dr.Otto, ayrıca bu yıl yelpazesine ev tekstili ürünlerini de ekledi.

Firmanın hedefi en kısa sürede Türkiye’de ki en iyi 5 yatak firması arasına girmektir. Yurtdışı satışlarını her yıl artıran firmamız Mersin’den İstanbul’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük 2. Mobilya Fuarına katılan tek firmadır. Bu da yurtdışı satışlarımızı arttırmakta da ve çok daha fazla noktaya ulaşmamızı sağlamaktadır.

Sağlıklı ve Çevre Dostu Ürünler
Dr.Otto Yatak insan sağlığına özen gösteren, çevre dostu yataklar üretir. “Dr.Otto Yatak” sağlıklı, konforlu ve kaliteli ürünler üreten, kolay ulaşılabilen, konusunda sektöründe öncü yaklaşımlar üreten, insan hayatına ve doğaya saygılı bir marka.