Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetleri desteği ile  müşterilerimize dünya standartlarında, insan ve çevre dostu yenilikçi ürünler tasarlamak ve üretmektir.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kalite de çıtayı en yükseğe çıkarmak, bir dünya markası olarak pazarda lider firma olmak.
Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’nin  2023 hedeflerine katkıda bulunmak ve sağladığımız iş imkanlarıyla geniş istihdam oluşturmak.


Kalite Politikası

Günümüzdeki rekabet ortamında, müşterilerin isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması yeterli değil, kaliteli ve güvenilir olması gerekmektedir.
Ayrıca isteklerin zamanında karşılanması da gerekmektedir.

Bu amaç doğrultusunda firmamız; ” TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ” sloganını benimseyerek, kendisini sürekli geliştirmektedir, müşterilerinin isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak kendisine benimsemiştir.


Çevre Politikası

Firmamız, doğal kaynak tüketimini ölçülü kullanarak, çevreyi kirleten unsur ve çevresel atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde imha etmektedir.